25/08/19

Stary Sącz dołącza do grona gmin, które chcą tworzyć "strefy wolne od LGBT".

Radni Prawa i Sprawiedliwości złożyli projekt rezolucji przeciwko "ideologii gender i LGBT". W dokumencie piszą m.in., że geje i lesbijki naruszają prawa człowieka i jednocześnie proszą prezydenta RP o podjęcie "zdecydowanych kroków".

To co zrobiły te osoby wpisuje się w propagowanie zakazanego totalitarnego faszystowskiego ustroju państwa i stygmatyzację osób ze względu na ich orientację seksualną. Radni Starego Sącza działają dokładnie tak samo, jak naziści podczas II Wojny Światowej, którzy tworzyli strefy zamknięte dla osób homoseksualnych.

 

W związku z popełnieniem przestępstwa przez radnych z PiS prezes Ośrodka Konrad Dulkowski oraz fundator Rafał Gaweł podjęli decyzję o złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

 

Takie same zawiadomienia kierujemy w sprawach wszystkich gmin podejmujących podobne zbrodnicze uchwały.

 

Każdy, kto prowadzi działania, których celem jest segregowanie ludzi ze względu na ich pochodzenie etniczne, narodowość czy orientację seksualną łamie prawo. Art. 256 kk mówi wyraźnie o zakazie propagowania zakazanego faszystowskiego ustroju państwa.

 
Wzywamy też Prezydenta RP Andrzeja Dudę do publicznego potępienia przestępczej rezolucji podjętej przez członków partii Prawo i Sprawiedliwość ze Starego Sącza.
 

Ośrodek będzie interweniował we wszystkich miejscach naszego kraju gdzie wprowadzono oparte na faszystowskich zasadach prawa dotyczące segregowania osób homoseksualnych ogłaszając je "strefami wolnymi od LGBT".

Faszystowskie "strefy wolne od LGBT"

znajdź nas na: