14/09/22
Szanowni Państwo, w związku z pojawieniem się informacji, że możemy stać się przed zbliżającymi wyborami celem działań funkcjonariuszy dyspozycyjnych wobec obecnego rządu - zdecydowaliśmy się przenieść dużą część naszych archiwów w bezpieczne miejsce.
 
Dokumenty, relacje, zeznania, zdjęcia i nagrania wideo - zostały w okresie ostatnich miesięcy partiami przewiezione do Norwegii. Teraz te materiały są bezpieczne, bo znajdują się poza zasięgiem służb reżimu z Nowogrodzkiej.
 
WYBORY KOPERTOWE I AKT OSKARŻENIA WOBEC GLIŃSKIGO, BŁASZCZAKA, KEMPY
 
Jak zapewne Państwo pamiętacie to nasza organizacja doprowadziła do wszczęcia śledztwa w sprawie tzw. "Wyborów kopertowych", w ostatnim roku złożyliśmy też nasz akt oskarżenia, w którym kara bezwzględnego pozbawienia wolności za przestępstwa na tle rasistowskimi grozi Mariuszowi Błaszczakowi, Beacie Kempie, Patrykowi Jaki, Piotrowi Glińskiemu i wielu innym.
 
Doprowadziliśmy do przeszukania w mieszkaniu Dariusza Mateckiego asystenta Zbigniewa Ziobry, w trakcie którego udało się zatrzymać i wykonać kopie zawartości sprzętu elektronicznego. Dowody zebrane wtedy będą mogły posłużyć do oskarżenia ministra Ziobry po odsunięciu PiS od władzy.
Nasza organizacja stała się zagrożeniem dla wielu polityków PiS i Solidarnej Polski.
 
Z naszych informacji wynika, że na polecenie władz trzy dyspozycyjne prokuratury prowadzą postępowania, których celem jest doprowadzenie do zakończenia działalności naszej organizacji.
 
DZIAŁALNOŚĆ W NORWEGII
 
Od kilkunastu miesięcy partiami przewoziliśmy nasze archiwa do Norwegii. W tej chwili są tu w pełni bezpieczne.
 
Jednocześnie informujemy, że nasza organizacja rozszerzyła swoje działania. Nasz norweski odział zajmuje się pomocą uchodźcom ukraińskim na terenie Skandynawii, osobom nieheteronormatywnym prześladowanym we wschodniej części Europy oraz pomocą obywatelom polskim, którzy musieli opuścić kraj w obawie przed represjami szowinistycznych nacjonalistów w Polsce.
 
Podsumowując: cały czas w Polsce działamy dokładnie tak samo jak do tej pory, a dodatkowo otworzyliśmy nasz odział w Norwegii, gdzie przewieźliśmy nasze archiwa.
 

Nasze archiwum zostało przewiezione do Norwegii

znajdź nas na: