06/12/19

 

 

Złamana w dwóch miejscach szczęka, operacja chirurgiczna – to efekty pobicia młodego mężczyzny pochodzenia polsko-arabskiego.

 

Była noc z niedzieli na poniedziałek 31 listopada – 1 grudnia. Klub Holidays w Orchowie, woj. wielkopolskie.

 

26-letni mężczyzna bawił się w nim, gdy nieoczekiwanie dostał cios w bok głowy. Znienacka, bez żadnego ostrzeżenia. Dlaczego? Jego matka podejrzewa, że powodem była ciemna karnacja syna – jego ojciec jest Arabem.

 

„Syn ma złamaną (pogruchotaną) w dwóch miejscach szczękę, przeszedł operację, aktualnie zadrutowany zgryz, nie może mówić, przebywa w szpitalu na oddziale chirurgii szczękowej. Po zabiegu będzie miał przez ok. 2 miesiące w ustach szyny, co uniemożliwi mu komunikację werbalną, a na dniach miał bronić pracę inżynierską. Nie wiemy, czy nie pozostanie mu deformacja twarzy, czy nie wda się zakażenie, czy wszystko się zrośnie jak powinno. I przede wszystkim jak wyjdzie z tego psychicznie, bo to nie pierwszy atak rasistowski, którego doznał.

Za to pierwszy, który wymagał operacji.”

 

Ośrodek jest w kontakcie z matka poszkodowanego, udzielimy każdej potrzebnej pomocy.

 

Szukamy świadków.

 

Jeśli wiesz cokolwiek na temat tego ataku prosimy o kontakt pod adresem mailowym omzrik@gmail.com, lub pod nr telefonu 572932323.

 

ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ

 

 

 

 

Szukamy świadków pobicia mężczyzny pochodzenia polsko-arabskiego

znajdź nas na: